|
1 729 грн
|
|
1 729 грн
|
платежі
по 865 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 729 грн
|
|
1 729 грн
|
платежі
по 865 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Grunhelm |
|---|---|
| Об`єм | 5 л |
| Споживана потужність, Вт | 900 Вт |
| Особливості | функція підтримки температури |
| Регулювання температури приготування (Мультикухар) | 25C 240C |
| Дисплей | Так |
| Мова меню | Українська |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Комплектація | Книга рецептів, Чаша, Ложка, Мультиварка, Інструкція, Кошик для фритюра, Половник, контейнер для приготування на пару, мірний стакан, шнур живлення |
| Габарити (ВхШхГ) | 280 х 275 х 267 мм |
| Вага | 2.9 кг |
| Країна виробництва | Китай |