|
18 499 грн
|
|
18 499 грн
|
платежі
по 9 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
18 499 грн
|
|
18 499 грн
|
платежі
по 9 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Ninja |
|---|---|
| Об`єм | 8 л |
| Споживана потужність, Вт | 1760 Вт |
| Особливості | місткість 3 кг курки 1.8 кг картопля фрі |
| Регулювання температури приготування (Мультикухар) | 40260 C з кроком 10 С |
| Дисплей | Так |
| Мова меню | Українська |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір виробника | Чорний |
| Комплектація | Книга рецептів, Чаша, Ложка, Мультиварка, Інструкція, Кошик для фритюра, Половник, контейнер для приготування на пару, мірний стакан, шнур живлення |
| Габарити (ВхШхГ) | 350 х 420 х 380 мм |
| Вага | 11 кг |
| Країна виробництва | Китай |