|
3 699 грн
|
|
3 699 грн
|
платежі
по 1 850 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 699 грн
|
|
3 699 грн
|
платежі
по 1 850 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Prime |
|---|---|
| Об`єм | 6 л |
| Споживана потужність, Вт | 1000 Вт |
| Особливості | приготування під тиском |
| Регулювання температури приготування (Мультикухар) | 58 160 C |
| Дисплей | Так |
| Мова меню | Українська |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір виробника | Сірий |
| Комплектація | Книга рецептів, Чаша, Ложка, Мультиварка, Інструкція, Кошик для фритюра, Половник, контейнер для приготування на пару, мірний стакан, шнур живлення |
| Габарити (ВхШхГ) | 350 х 330 х 160 мм |
| Вага | 5.2 кг |
| Країна виробництва | Китай |