|
1 776 грн
|
|
1 776 грн
|
платежі
по 888 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 776 грн
|
|
1 776 грн
|
платежі
по 888 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | REDMOND |
|---|---|
| Об`єм | 5 л |
| Споживана потужність, Вт | 860 Вт |
| Особливості | шнур відєднується |
| Регулювання температури приготування (Мультикухар) | 35170 С, з кроком 5 С |
| Дисплей | Так |
| Мова меню | Українська |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір виробника | Чорний |
| Комплектація | Книга рецептів, Чаша, Ложка, Мультиварка, Інструкція, Кошик для фритюра, Половник, контейнер для приготування на пару, мірний стакан, шнур живлення |
| Габарити (ВхШхГ) | 320 х 300 х 300 мм |
| Вага | 3.8 кг |
| Країна виробництва | Китай |