|
1 799 грн
|
|
1 799 грн
|
платежі
по 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 799 грн
|
|
1 799 грн
|
платежі
по 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | REDMOND |
|---|---|
| Об`єм | 5 л |
| Споживана потужність, Вт | 700 Вт |
| Особливості | вибір температури приготування |
| Регулювання температури приготування (Мультикухар) | 35165, крок 1 С |
| Дисплей | Так |
| Мова меню | Українська |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Комплектація | Книга рецептів, Чаша, Ложка, Мультиварка, Інструкція, Кошик для фритюра, Половник, контейнер для приготування на пару, мірний стакан, шнур живлення |
| Габарити (ВхШхГ) | 31 х 29 х 29,5 см |
| Вага | 4 кг |
| Країна виробництва | Китай |