|
3 999 грн
|
|
3 999 грн
|
платежі
по 2 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 999 грн
|
|
3 999 грн
|
платежі
по 2 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Moulinex |
|---|---|
| Об`єм | 4 л |
| Споживана потужність, Вт | 1000 Вт |
| Особливості | Технологія штучного інтелекту Fuzzy Logic |
| Тип нагріву | ТЕН-нагрів |
| Регулювання температури приготування (Мультикухар) | 25C 240C |
| Дисплей | Так |
| Мова меню | Українська |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір виробника | Білий |
| Комплектація | Книга рецептів, Чаша, Ложка, Мультиварка, Інструкція, Кошик для фритюра, Половник, контейнер для приготування на пару, мірний стакан, шнур живлення |
| Габарити (ВхШхГ) | 438 х 336 х 258 мм |
| Вага | 3.2 кг |
| Країна виробництва | Китай |