|
8 499 грн
|
|
8 499 грн
|
платежі
по 4 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
8 499 грн
|
|
8 499 грн
|
платежі
по 4 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Philips |
|---|---|
| Об`єм | 5 л |
| Споживана потужність, Вт | 1000 Вт |
| Особливості | Таймер автоматичного вимкнення, Таймер відстрочки старту, Підтримка температури, Автоматичний підігрів, Технологія швидкого скидання тиску, Система Ta |
| Регулювання температури приготування (Мультикухар) | 35160 С |
| Дисплей | Так |
| Мова меню | Українська |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір виробника | Чорний |
| Комплектація | Книга рецептів, Чаша, Ложка, Мультиварка, Інструкція, Кошик для фритюра, Половник, контейнер для приготування на пару, мірний стакан, шнур живлення |
| Габарити (ВхШхГ) | 462 х 352 х 317 мм |
| Вага | 7 кг |
| Країна виробництва | Китай |