|
5 099 грн
|
|
5 099 грн
|
платежі
по 2 550 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
5 099 грн
|
|
5 099 грн
|
платежі
по 2 550 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Tefal |
|---|---|
| Об`єм | 4 л |
| Споживана потужність, Вт | 1000 Вт |
| Особливості | Можна мити в посудомийній машині, Функція автозбереження тепла, Внутрішня кришка, Сферична форма чаші для рівномірного приготування, Відкладений запус |
| Тип нагріву | ТЕН-нагрів |
| Регулювання температури приготування (Мультикухар) | 40160 С |
| Дисплей | Так |
| Мова меню | Українська |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір виробника | Чорний |
| Комплектація | Контейнерпароварка, Мірна склянка, Ложка, Лопатка, Гарантійний талон, Мультиварка, Інструкція |
| Габарити (ВхШхГ) | 23 x 29.3 x 39.8 см |
| Вага | 3.63 кг |
| Країна виробництва | Китай |