|
5 199 грн
|
|
5 199 грн
|
платежі
по 2 600 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
5 199 грн
|
|
5 199 грн
|
платежі
по 2 600 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Tefal |
|---|---|
| Об`єм | 5 л |
| Споживана потужність, Вт | 820 Вт |
| Особливості | Можна мити в посудомийній машині, Технологія штучного інтелекту Fuzzy Logic, Внутрішня кришка, Таймер, Знімний шнур |
| Тип нагріву | ТЕН-нагрів |
| Регулювання температури приготування (Мультикухар) | 35170 С |
| Дисплей | Так |
| Мова меню | Українська |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір виробника | Білий |
| Комплектація | Книга рецептів, Чаша, Ложка, Мультиварка, Інструкція, Кошик для фритюра, Половник, контейнер для приготування на пару, мірний стакан, шнур живлення |
| Габарити (ВхШхГ) | 289 х 339 х 289 мм |
| Вага | 4 кг |
| Країна виробництва | Китай |