|
39 999 грн
|
|
39 999 грн
|
платежі
по 20 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
39 999 грн
|
|
39 999 грн
|
платежі
по 20 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | NL57AU15UA16W11P12 |
|---|---|
| Бренд | 2E |
| Модель | Imaginary 15 |
| Серія | 2E Imaginary |
| Тип ноутбуку | Для роботи та навчання |
| Діагональ дисплея | 16 |
| Модель відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 |
| Частота оновлення екрану | 60 Hz |
| Кількість ядер | 10 |
| Тип матриці | IPS |
| Покоління процесора | 12th generation |
| Модель центрального процесора | Intel Core i51235U (1.3 4.4 ГГц) |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 3200 MHz |
| Тип накопичувача | SSD |
| Операційна система | Windows 11 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Оптичний привід | No ODD |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Інтерфейси і підключення | 1 х USB 2.0 |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Веб-камера | WEBCamera 1 MP |
| Кардрідер | Cardreader |
| Кількість слотів ОЗП | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Колір виробника | Чорний |
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 20 мм |
| Вага | 2 |
| Країна виробництва | Китай |