|
24 999 грн
|
|
24 999 грн
|
платежі
по 12 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
24 999 грн
|
|
24 999 грн
|
платежі
по 12 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | NX.J8XEU.003 |
|---|---|
| Бренд | Acer |
| Модель | Aspire Go AG1532P |
| Серія | Aspire (533555355735700071007700) Series черн |
| Тип ноутбуку | Для роботи та навчання |
| Діагональ дисплея | 16 |
| Модель відеокарти | Intel Graphics |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 |
| Роздільна здатність екрану | 1920х1080 |
| Частота оновлення екрану | 60 Hz |
| Кількість ядер | 4 |
| Тип матриці | IPS |
| Модель центрального процесора | Intel N150 (3.6 ГГц) |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Операційна система | UEFI Shell |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Покриття екрану | Матове |
| Оптичний привід | No ODD |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Веб-камера | WEBCamera 1 MP |
| Кардрідер | Cardreader |
| Графічний процесор | Intel |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Колір виробника | Сірий |
| Ширина | 362 мм |
| Висота | 19 мм |
| Вага | 2 |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 12 місяців |