|
229 999 грн
|
|
229 999 грн
|
платежі
по 115 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
229 999 грн
|
|
229 999 грн
|
платежі
по 115 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | NH.QW0EU.002 |
|---|---|
| Бренд | Acer |
| Модель | Predator Helios 16 PH1673 |
| Серія | Acer Predator Helios 300 G3571 series |
| Тип ноутбуку | Ігровий |
| Діагональ дисплея | 16 |
| Модель відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Кількість ядер | 24 |
| Тип матриці | OLED |
| Покоління процесора | 15th generation |
| Модель центрального процесора | Intel Core Ultra 9 275HX (2.1 5.4 ГГц) |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 6400MHz |
| Тип накопичувача | SSD PCIe Gen4, 16 Gbs, NVMe |
| Операційна система | Windows 11 PRO Education |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Бездротові підключення | Bluetooth 5.4 |
| Інтерфейси і підключення | 1 x USB 3.2 Gen 1 header |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Веб-камера | FHD 1080p IR Hybrid with Privacy Shutter |
| Кардрідер | Cardreader |
| Кількість слотів ОЗП | 2 |
| Мережевий адаптер | 5 Gigabit Ethernet |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Особливості | українська клавіатура |
| Колір виробника | Чорний |
| Ширина | 356.78 мм |
| Висота | 27.75 мм |
| Вага | 3 |
| Країна виробництва | Китай |