|
255 399 грн
|
|
255 399 грн
|
платежі
по 127 700 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
255 399 грн
|
|
255 399 грн
|
платежі
по 127 700 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | NH.QVYEU.002 |
|---|---|
| Бренд | Acer |
| Модель | Predator Helios 18 PH1873 |
| Серія | Acer Predator Helios 300 G3571 series |
| Тип ноутбуку | Ігровий |
| Діагональ дисплея | 18 |
| Модель відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 192 |
| Частота оновлення екрану | 250 Гц |
| Кількість ядер | 12 |
| Тип матриці | Mini LED |
| Покоління процесора | 15th generation |
| Модель центрального процесора | Intel Core Ultra 9 275HX (2.1 5.4 ГГц) |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 6400MHz |
| Тип накопичувача | SSD |
| Операційна система | Windows 11 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Оптичний привід | No ODD |
| Бездротові підключення | Bluetooth 5.4 |
| Інтерфейси і підключення | 2 х USB 3.2 TypeC |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Веб-камера | FHD 1080p IR Hybrid with Privacy Shutter |
| Кардрідер | Cardreader |
| Кількість слотів ОЗП | 4 шт |
| Мережевий адаптер | 5 Gigabit Ethernet |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 5.0 x2, PCI Express 4.0 x4 |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Особливості | українська клавіатура |
| Яскравість | 600nits |
| Колір виробника | Чорний |
| Ширина | 400.96 мм |
| Висота | 29.55 мм |
| Вага | 3 |
| Країна виробництва | Китай |