|
74 999 грн
|
|
74 999 грн
|
платежі
по 37 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
74 999 грн
|
|
74 999 грн
|
платежі
по 37 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 90NB16K1M000E0 |
|---|---|
| Бренд | Asus |
| Модель | V16 V3607VMRP014 |
| Серія | ASUS V451L (B41N1304) 14.4V 2600mAh |
| Тип ноутбуку | Ігровий |
| Діагональ дисплея | 16 |
| Модель відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Кількість ядер | 8 |
| Тип матриці | IPS |
| Покоління процесора | 15th generation |
| Модель центрального процесора | Intel Core 5 210H (1.6 4.8 ГГц) |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Операційна система | Без операційної системи |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Бездротові підключення | WiFi |
| Інтерфейси і підключення | HDMI 2.1 |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Веб-камера | WEBCamera 1 MP |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Яскравість | 300nits |
| Колір виробника | Чорний |
| Ширина | 357 мм |
| Висота | 22 мм |
| Вага | 2 |
| Країна виробництва | Китай |