|
29 999 грн
|
|
29 999 грн
|
платежі
по 15 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
29 999 грн
|
|
29 999 грн
|
платежі
по 15 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 90NB10R2M00V70 |
|---|---|
| Бренд | Asus |
| Модель | Vivobook 16 M1605YAMB542 |
| Серія | Asus VivoBook |
| Тип ноутбуку | Для роботи та навчання |
| Діагональ дисплея | 16 |
| Модель відеокарти | AMD Radeon Graphics |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрану | 60 Hz |
| Кількість ядер | 6 |
| Тип матриці | IPS |
| Покоління процесора | Zen 3 |
| Модель центрального процесора | AMD Ryzen 5 7430U (2.3 4.3 ГГц) |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Операційна система | без ОС |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Покриття екрану | антиблікове 3H Hard Coating, Haze 25 |
| Роздільна здатність веб-камери | WEB-Camera 1 MP |
| Оптичний привід | No ODD |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Ємність батареї | 42 Втг |
| Інтерфейси і підключення | 1 х USB 2.0 |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Веб-камера | WEBCamera 1 MP |
| Кардрідер | Cardreader |
| Кількість слотів ОЗП | 1 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 3.0 x2 |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Колір виробника | Сірий |
| Товщина, мм | 19.9 мм |
| Ширина | 358 мм |
| Висота | 19.9 мм |
| Вага | 2 |
| Країна виробництва | Китай |