|
27 999 грн
|
|
27 999 грн
|
платежі
по 14 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
27 999 грн
|
|
27 999 грн
|
платежі
по 14 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | DC15250RPLU021UAUBU |
|---|---|
| Бренд | Dell |
| Модель | 15 |
| Серія | DELL 150W 19.5V 7.7A, 7.45.0 |
| Тип ноутбуку | Для роботи та навчання |
| Діагональ дисплея | 16 |
| Модель відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц (CMR) |
| Кількість ядер | 6 |
| Тип матриці | WVA |
| Покоління процесора | 14th generation |
| Модель центрального процесора | Intel Core 3 100U (1.2 4.7 ГГц) |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Операційна система | Linux |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Інтерфейси і підключення | 1 х USB 2.0 |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Веб-камера | Full HD, 1080p |
| Яскравість | 250nits |
| Колір виробника | Чорний |
| Ширина | 358.5 мм |
| Висота | 16.9 мм |
| Вага | 2 |
| Країна виробництва | Китай |