|
42 999 грн
|
|
42 999 грн
|
платежі
по 21 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
42 999 грн
|
|
42 999 грн
|
платежі
по 21 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | AC16250RPLHR005 |
|---|---|
| Бренд | Dell |
| Модель | Alienware 16 Aurora |
| Серія | DELL Alienware 13 R3 (TDW5P) 15.2V 5000mAh |
| Тип ноутбуку | Ігровий |
| Діагональ дисплея | 16 |
| Модель відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц (CMR) |
| Кількість ядер | 8 |
| Тип матриці | WVA |
| Покоління процесора | 15th generation |
| Модель центрального процесора | Intel Core 5 210H (1.6 4.8 ГГц) |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Операційна система | Windows 11 Home 64Bit Ukrainian 1pk DSP OEI DVD |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Інтерфейси і підключення | 2 х USB TypeC |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Веб-камера | 720p HD |
| Кількість слотів ОЗП | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Яскравість | 300nits |
| Колір виробника | Чорний |
| Ширина | 357 мм |
| Висота | 18.6 мм |
| Вага | 2 |
| Країна виробництва | Китай |