|
74 442 грн
|
|
74 442 грн
|
платежі
по 37 221 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
74 442 грн
|
|
74 442 грн
|
платежі
по 37 221 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | N001L745014UAWP |
|---|---|
| Бренд | Dell |
| Модель | Latitude 7450 |
| Серія | Dell Latitude |
| Тип ноутбуку | Для роботи та навчання |
| Діагональ дисплея | 14 |
| Модель відеокарти | Intel HD Graphics |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрану | 60 Hz |
| Кількість ядер | 12 |
| Тип матриці | WVA |
| Покоління процесора | 13th generation |
| Модель центрального процесора | Intel Core Ultra 5 135U (4.4 ГГц) |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Операційна система | Windows 11 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Оптичний привід | No ODD |
| Бездротові підключення | Bluetooth 5.4 |
| Інтерфейси і підключення | Thunderbolt 4 |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Веб-камера | Full HD, 1080p |
| Кардрідер | Cardreader |
| Кількість слотів ОЗП | відсутні, розпаяна на МП |
| Особливості | Зарядка від USB |
| Яскравість | 250nits |
| Колір виробника | Сірий |
| Ширина | 313 мм |
| Висота | 18 мм |
| Вага | 1 |
| Країна виробництва | Китай |