|
74 999 грн
|
|
74 999 грн
|
платежі
по 37 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
74 999 грн
|
|
74 999 грн
|
платежі
по 37 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 210BLMZU716512WP |
|---|---|
| Бренд | Dell |
| Модель | Precision 3590 |
| Серія | Dell Precision 155510 (6GTPY) 11.1V 58Wh |
| Тип ноутбуку | Бізнес |
| Діагональ дисплея | 16 |
| Модель відеокарти | NVIDIA RTX 500 Ada |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 500 Ada |
| Кількість ядер | 16 |
| Тип матриці | IPS |
| Модель центрального процесора | Intel Core Ultra 7 155H (1.4 4.8 ГГц) |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Операційна система | Windows 11 Pro 64 bit |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Веб-камера | Full HD 1080p |
| Кардрідер | Cardreader |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Колір виробника | Сірий |
| Ширина | 357.8 мм |
| Висота | 22.8 мм |
| Вага | 2 |
| Країна виробництва | Китай |