|
104 999 грн
|
|
104 999 грн
|
платежі
по 52 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
104 999 грн
|
|
104 999 грн
|
платежі
по 52 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | BTO208PA13250UAW11P |
|---|---|
| Бренд | Dell |
| Модель | Pro 13 |
| Серія | Dell Pro |
| Тип ноутбуку | Для роботи та навчання |
| Діагональ дисплея | 13 |
| Модель відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 |
| Роздільна здатність екрану | 2560x1600 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц 10 кГц |
| Кількість ядер | 8 |
| Тип матриці | IPS |
| Покоління процесора | 15th generation |
| Модель центрального процесора | Intel Core Ultra 7 268V (2.2 5.0 ГГц) |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Тип накопичувача | SSD |
| Операційна система | Windows 11 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Оптичний привід | No ODD |
| Бездротові підключення | Bluetooth 5.4 |
| Інтерфейси і підключення | 2 х Thunderbolt 4 |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Веб-камера | WEBCamera 1 MP |
| Кардрідер | Cardreader |
| Кількість слотів ОЗП | відсутні, розпаяна на МП |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Яскравість | 500nits |
| Колір виробника | Чорний |
| Ширина | 296 мм |
| Висота | 17.9 мм |
| Вага | 1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 12 місяців |