|
98 749 грн
|
|
98 749 грн
|
платежі
по 49 375 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
98 749 грн
|
|
98 749 грн
|
платежі
по 49 375 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | BTO203PA14250UAWP |
|---|---|
| Бренд | Dell |
| Модель | Pro 14 |
| Серія | Dell Pro |
| Тип ноутбуку | портативні колонки |
| Діагональ дисплея | 14 |
| Модель відеокарти | Intel Arc Graphics 130V |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц 10 кГц |
| Кількість ядер | 8 |
| Тип матриці | IPS |
| Покоління процесора | 15th generation |
| Модель центрального процесора | Intel Core Ultra 5 238V (2.1 4.7 ГГц) |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Операційна система | Windows 11 PRO Education |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Бездротові підключення | Bluetooth 5.4 |
| Інтерфейси і підключення | 2 х Thunderbolt 4 |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Яскравість | 400nits |
| Колір виробника | Чорний |
| Ширина | 311 мм |
| Висота | 17 мм |
| Вага | 1 |
| Країна виробництва | Китай |