|
179 999 грн
|
|
179 999 грн
|
платежі
по 90 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
179 999 грн
|
|
179 999 грн
|
платежі
по 90 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | RX508018UA27 |
|---|---|
| Бренд | Dream Machines |
| Модель | RX508018 |
| Серія | Dream Machines RX |
| Тип ноутбуку | Ігровий |
| Діагональ дисплея | 18 |
| Модель відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 |
| Частота оновлення екрану | 200Hz |
| Кількість ядер | 24 |
| Покоління процесора | Useries |
| Модель центрального процесора | Intel Core Ultra 9 275HX (2.7 ГГц) |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Операційна система | Без операційної системи |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Оптичний привід | No ODD |
| Бездротові підключення | WiFi |
| Інтерфейси і підключення | 2 х USB 3.2 |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Веб-камера | WEBCamera 1 MP |
| Кардрідер | Cardreader |
| Мережевий адаптер | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Додаткові можливості | стереодинаміки |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Колір виробника | Чорний |
| Ширина | 402 мм |
| Висота | 28 мм |
| Вага | 4 |
| Країна виробництва | Китай |