|
133 155 грн
|
|
133 155 грн
|
платежі
по 66 578 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
133 155 грн
|
|
133 155 грн
|
платежі
по 66 578 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | AV3Q5AVV10 |
|---|---|
| Бренд | HP |
| Модель | EliteBook 6 G1i |
| Серія | HP EliteBook |
| Тип ноутбуку | Портативний зарядний пристрій DJI 65 Вт х 1 |
| Діагональ дисплея | 14 |
| Модель відеокарти | Intel ARC Graphics |
| Кількість ядер | 16 |
| Тип матриці | IPS |
| Модель центрального процесора | Intel Core Ultra 7 255H (1.5 5.1 ГГц) |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Операційна система | DOS |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Веб-камера | 5MP IR Camera |
| Мережевий адаптер | LAN (RJ45) |
| Додаткові можливості | стереодинаміки |
| Особливості | Сканер відбитків пальців |
| Яскравість | 400nits |
| Колір виробника | Сірий |
| Ширина | 318.6 мм |
| Висота | 17 мм |
| Вага | 1 |
| Країна виробництва | Китай |