|
101 555 грн
|
|
101 555 грн
|
платежі
по 50 778 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
101 555 грн
|
|
101 555 грн
|
платежі
по 50 778 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | A85LNAVV1 |
|---|---|
| Бренд | HP |
| Модель | EliteBook X Flip G1i |
| Серія | HP EliteBook X Flip |
| Тип ноутбуку | Для роботи та навчання |
| Діагональ дисплея | 14 |
| Модель відеокарти | Intel ARC Graphics |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц 10 кГц |
| Кількість ядер | 8 |
| Тип матриці | IPS |
| Модель центрального процесора | Intel Core Ultra 5 228V (2.1 4.5 ГГц) |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Операційна система | Без операційної системи |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Оптичний привід | No ODD |
| Бездротові підключення | Bluetooth 5.4 |
| Інтерфейси і підключення | 1 х USB 3.2 |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Веб-камера | WEBCamera 5 MP |
| Кардрідер | Cardreader |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Яскравість | 400nits |
| Колір виробника | Сірий |
| Ширина | 313.9 мм |
| Висота | 14.7 мм |
| Вага | 1 |
| Країна виробництва | Китай |