|
89 455 грн
|
|
89 455 грн
|
платежі
по 44 728 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
89 455 грн
|
|
89 455 грн
|
платежі
по 44 728 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | B5QW5AVV1 |
|---|---|
| Бренд | HP |
| Модель | EliteBook X Flip G1i |
| Серія | HP EliteBook X Flip |
| Тип ноутбуку | Для роботи та навчання |
| Діагональ дисплея | 14 |
| Модель відеокарти | Intel ARC Graphics |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 |
| Роздільна здатність екрану | 2560x1600 |
| Частота оновлення екрану | 120 Hz |
| Кількість ядер | 8 |
| Тип матриці | IPS |
| Покоління процесора | 15th generation |
| Модель центрального процесора | Intel Core Ultra 5 226V (2.1 4.5 ГГц) |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Операційна система | DOS |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Оптичний привід | No ODD |
| Бездротові підключення | NFC |
| Інтерфейси і підключення | 2 х Thunderbolt 4 |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Веб-камера | WEBCamera 5 MP |
| Кардрідер | Cardreader |
| Кількість слотів ОЗП | відсутні, розпаяна на МП |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Особливості | українська клавіатура |
| Колір виробника | Синій |
| Ширина | 313.9 мм |
| Висота | 14.7 мм |
| Вага | 1 |
| Країна виробництва | Китай |