|
115 755 грн
|
|
115 755 грн
|
платежі
по 57 878 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
115 755 грн
|
|
115 755 грн
|
платежі
по 57 878 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | B5QX1AVV3 |
|---|---|
| Бренд | HP |
| Модель | EliteBook X Flip G1i |
| Серія | HP EliteBook X Flip |
| Тип ноутбуку | Трансформер |
| Діагональ дисплея | 14 |
| Модель відеокарти | Intel Arc Graphics 140V |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц 10 кГц |
| Кількість ядер | 8 |
| Тип матриці | IPS |
| Покоління процесора | 14th generation |
| Модель центрального процесора | Intel Core Ultra 7 258V (2.2 4.8 ГГц) |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Операційна система | DOS |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Інтерфейси і підключення | USB TypeC |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Веб-камера | WEBCamera 1 MP |
| Мережевий адаптер | Ні |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Особливості | українська клавіатура |
| Яскравість | 400nits |
| Колір виробника | Синій |
| Ширина | 314 мм |
| Висота | 15 мм |
| Вага | 1 |
| Країна виробництва | Китай |