|
259 999 грн
|
|
259 999 грн
|
платежі
по 130 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
259 999 грн
|
|
259 999 грн
|
платежі
по 130 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | BV8Y7EA |
|---|---|
| Бренд | HP |
| Модель | OMEN 16ak0008ua |
| Серія | HP Omen 15 AX000 (HSTNNUB7A, TE03) 11.55V 3500mAh |
| Тип ноутбуку | Ігровий |
| Діагональ дисплея | 16 |
| Модель відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Кількість ядер | 12 |
| Тип матриці | IPS |
| Покоління процесора | Zen 5 |
| Модель центрального процесора | AMD Ryzen AI 9 HX PRO 375 (2.0 5.1 ГГц) |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Операційна система | Без операційної системи |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Покриття екрану | антиблікове (Glare Free) |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Інтерфейси і підключення | 2 х USB 3.1 |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Веб-камера | WEBCamera 1 MP |
| Мережевий адаптер | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Колір виробника | Чорний |
| Ширина | 356.5 мм |
| Висота | 24.8 мм |
| Вага | 3 |
| Країна виробництва | Китай |