|
80 655 грн
|
|
80 655 грн
|
платежі
по 40 328 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
80 655 грн
|
|
80 655 грн
|
платежі
по 40 328 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | A49ZSEA |
|---|---|
| Бренд | HP |
| Модель | OMEN Gaming 14fb0022ua |
| Серія | HP Omen 15 AX000 (HSTNNUB7A, TE03) 11.55V 3500mAh |
| Тип ноутбуку | Ігровий |
| Діагональ дисплея | 14 |
| Модель відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 |
| Роздільна здатність екрану | 2880x1800 |
| Частота оновлення екрану | 120 Hz |
| Кількість ядер | 16 |
| Тип матриці | OLED |
| Покоління процесора | Useries |
| Модель центрального процесора | Intel Core Ultra 7 155H (1.4 4.8 ГГц) |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Операційна система | DOS |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Оптичний привід | No ODD |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Інтерфейси і підключення | USB 3.2 TypeC |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Веб-камера | WEBCamera 1 MP |
| Кардрідер | Cardreader |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Яскравість | 400nits |
| Колір виробника | Білий |
| Ширина | 313 мм |
| Висота | 18 мм |
| Вага | 2 |
| Країна виробництва | Китай |