|
95 455 грн
|
|
95 455 грн
|
платежі
по 47 728 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
95 455 грн
|
|
95 455 грн
|
платежі
по 47 728 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | C9SB2EA |
|---|---|
| Бренд | HP |
| Модель | OMEN Gaming 17db1014ua |
| Серія | HP Omen 15 AX000 (HSTNNUB7A, TE03) 11.55V 3500mAh |
| Тип ноутбуку | Ігровий |
| Діагональ дисплея | 17 |
| Модель відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Кількість ядер | 8 |
| Тип матриці | IPS |
| Модель центрального процесора | AMD Ryzen AI 7 350 (2.0 5.0 ГГц) |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Операційна система | DOS |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Веб-камера | 1080P FHD IR Camera for Windows Hello |
| Мережевий адаптер | LAN (RJ45) |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Додаткові можливості | стереодинаміки |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Яскравість | 300nits |
| Колір виробника | Чорний |
| Ширина | 398 мм |
| Висота | 28 мм |
| Вага | 3 |
| Країна виробництва | Китай |