|
62 999 грн
|
|
62 999 грн
|
платежі
по 31 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
62 999 грн
|
|
62 999 грн
|
платежі
по 31 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | C3VD7EA |
|---|---|
| Бренд | HP |
| Модель | OmniBook 7 17dc0003ua |
| Серія | HP OmniBook |
| Тип ноутбуку | Ігровий |
| Діагональ дисплея | 17 |
| Модель відеокарти | Intel Arc Graphics 130V |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц 10 кГц |
| Кількість ядер | 8 |
| Тип матриці | IPS 400 nits |
| Покоління процесора | 15th generation |
| Модель центрального процесора | Intel Core Ultra 5 226V (2.1 4.5 ГГц) |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Тип накопичувача | SSD |
| Операційна система | Windows 11 Home 64Bit Ukrainian 1pk DSP OEI DVD |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Бездротові підключення | Bluetooth 5.4 |
| Інтерфейси і підключення | Thunderbolt |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Веб-камера | ІЧкамера на 5Мпікс з функціями тимчасового шумозаглушення та вбудованими подвійними цифровими мікрофонами |
| Кількість слотів ОЗП | відсутні, розпаяна на МП |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Особливості | українська клавіатура |
| Яскравість | 400nits |
| Колір виробника | Сірий |
| Ширина | 396.1 мм |
| Висота | 15.3 мм |
| Вага | 2 |
| Країна виробництва | Китай |