|
119 999 грн
|
|
119 999 грн
|
платежі
по 60 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
119 999 грн
|
|
119 999 грн
|
платежі
по 60 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | B9PD2EA |
|---|---|
| Бренд | HP |
| Модель | OmniBook Ultra Flip 14fh0001 |
| Серія | HP OmniBook |
| Тип ноутбуку | Для роботи та навчання |
| Діагональ дисплея | 14 |
| Модель відеокарти | Intel ARC Graphics |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 |
| Роздільна здатність екрану | 2880x1800 |
| Частота оновлення екрану | 120 Hz |
| Кількість ядер | 8 |
| Тип матриці | OLED |
| Покоління процесора | 15th generation |
| Модель центрального процесора | Intel Core Ultra 7 258V (2.2 4.8 ГГц) |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Тип накопичувача | SSD |
| Операційна система | Windows 11 Home 64Bit Ukrainian 1pk DSP OEI DVD |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Оптичний привід | No ODD |
| Бездротові підключення | WiFi 7 (802.11be) |
| Інтерфейси і підключення | 2 х Thunderbolt 4 |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Кардрідер | Cardreader |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Особливості | українська клавіатура |
| Колір виробника | Сірий |
| Ширина | 313.7 мм |
| Висота | 14.9 мм |
| Вага | 1 |
| Країна виробництва | Китай |