|
87 999 грн
|
|
87 999 грн
|
платежі
по 44 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
87 999 грн
|
|
87 999 грн
|
платежі
по 44 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | B9PD8EA |
|---|---|
| Бренд | HP |
| Модель | OmniBook Ultra Flip14fh0004ua |
| Серія | HP OmniBook |
| Тип ноутбуку | Для роботи та навчання |
| Діагональ дисплея | 14 |
| Модель відеокарти | Intel ARC Graphics |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц (CMR) |
| Кількість ядер | 8 |
| Тип матриці | OLED |
| Покоління процесора | Useries |
| Модель центрального процесора | Intel Core Ultra 5 226V (2.1 4.5 ГГц) |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Тип накопичувача | SSD |
| Операційна система | Windows 11 Home 64Bit Ukrainian 1pk DSP OEI DVD |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Бездротові підключення | WiFi |
| Інтерфейси і підключення | Комбінований аудіорозєм |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Веб-камера | WEBCamera 9 MP |
| Додаткові можливості | стереодинаміки |
| Особливості | сенсорний екран |
| Колір виробника | Сірий |
| Ширина | 313.7 мм |
| Висота | 216.2 мм |
| Вага | 1 |
| Країна виробництва | Китай |