|
68 555 грн
|
|
68 555 грн
|
платежі
по 34 278 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
68 555 грн
|
|
68 555 грн
|
платежі
по 34 278 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | C9RW7EA |
|---|---|
| Бренд | HP |
| Модель | OmniBook X Flip x360 16as0011ua |
| Серія | HP OmniBook X Flip |
| Тип ноутбуку | для роботи данного картриджа необхідна більш рання версія ПЗ за 20201021. В налаштуваннях вашого пристрою треба вимкнути функції Перевірити автоматич |
| Діагональ дисплея | 16 |
| Модель відеокарти | Intel ARC Graphics |
| Кількість ядер | 8 |
| Тип матриці | IPS |
| Модель центрального процесора | Intel Core Ultra 5 226V (2.1 4.5 ГГц) |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Операційна система | Windows 11 Home 64Bit Ukrainian 1pk DSP OEI DVD |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Веб-камера | 5MP IR Camera |
| Додаткові можливості | стереодинаміки |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Яскравість | 400nits |
| Колір виробника | Сірий |
| Ширина | 356 мм |
| Висота | 15 мм |
| Вага | 2 |
| Країна виробництва | Китай |