|
110 899 грн
|
|
110 899 грн
|
платежі
по 55 450 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
110 899 грн
|
|
110 899 грн
|
платежі
по 55 450 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | B0SA8AVITM1 |
|---|---|
| Бренд | HP |
| Модель | Ultra G1i |
| Серія | HP EliteBook |
| Тип ноутбуку | Для роботи та навчання |
| Діагональ дисплея | 14 |
| Модель відеокарти | Intel ARC Graphics |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 |
| Частота оновлення екрану | 120 Hz |
| Кількість ядер | 8 |
| Тип матриці | OLED |
| Покоління процесора | 15th generation |
| Модель центрального процесора | Intel Core Ultra 7 268V (2.2 5.0 ГГц) |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Операційна система | Windows 11 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Оптичний привід | No ODD |
| Бездротові підключення | WiFi 7 (802.11be) |
| Інтерфейси і підключення | 3 х Thunderbolt 4 |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Веб-камера | WEBCamera 9 MP |
| Кардрідер | Cardreader |
| Кількість слотів ОЗП | відсутні, розпаяна на МП |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Особливості | Сканер відбитків пальців |
| Яскравість | 400nits |
| Колір виробника | Синій |
| Ширина | 313.7 мм |
| Висота | 12.1 мм |
| Вага | 1 |
| Країна виробництва | Китай |