|
38 599 грн
|
|
38 599 грн
|
платежі
по 19 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
38 599 грн
|
|
38 599 грн
|
платежі
по 19 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 21KH00T5RA |
|---|---|
| Бренд | Lenovo |
| Модель | ThinkBook 16 G6 IRL |
| Серія | Lenovo ThinkBook |
| Тип ноутбуку | Для роботи та навчання |
| Діагональ дисплея | 16 |
| Модель відеокарти | Intel UHD Graphics 600 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрану | 60 Hz |
| Кількість ядер | 8 |
| Тип матриці | IPS |
| Покоління процесора | 13th |
| Модель центрального процесора | Intel Core i513420H (4.6 ГГц) |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 5200 |
| Тип накопичувача | SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Операційна система | без ОС |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Покриття екрану | антиблікове (Glare Free) |
| Роздільна здатність веб-камери | WEB-Camera 1 MP |
| Оптичний привід | No ODD |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Ємність батареї | 71 Втг |
| Інтерфейси і підключення | USB 3.2 TypeC |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Веб-камера | WEBCamera 1 MP |
| Кардрідер | Cardreader |
| Кількість слотів ОЗП | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Кількість слотів M.2 | 2 SIM |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Колір виробника | Сірий |
| Товщина, мм | 18 мм |
| Ширина | 356 мм |
| Висота | 18 мм |
| Вага | 2 |
| Країна виробництва | Китай |