|
41 899 грн
|
|
41 899 грн
|
платежі
по 20 950 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
41 899 грн
|
|
41 899 грн
|
платежі
по 20 950 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 21MW001MRA |
|---|---|
| Бренд | Lenovo |
| Модель | ThinkBook 16 G7 ARP |
| Серія | Lenovo ThinkBook |
| Тип ноутбуку | для роботи данного картриджа необхідна більш рання версія ПЗ за 20201021. В налаштуваннях вашого пристрою треба вимкнути функції Перевірити автоматич |
| Діагональ дисплея | 16 |
| Модель відеокарти | AMD Radeon 660M Graphics |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 |
| Частота оновлення екрану | 60 Hz |
| Кількість ядер | 8 |
| Тип матриці | IPS |
| Покоління процесора | Zen 3 |
| Модель центрального процесора | AMD |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Операційна система | Без операційної системи |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Оптичний привід | No ODD |
| Бездротові підключення | WiFi |
| Інтерфейси і підключення | 2 х USB 3.2 |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Веб-камера | WEBCamera 2 MP |
| Кардрідер | Cardreader |
| Кількість слотів ОЗП | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Додаткові можливості | стереодинаміки |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Колір виробника | Сірий |
| Ширина | 356 мм |
| Висота | 17.5 мм |
| Вага | 2 |
| Країна виробництва | Китай |