|
77 399 грн
|
|
77 399 грн
|
платежі
по 38 700 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
77 399 грн
|
|
77 399 грн
|
платежі
по 38 700 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 21N10009RA |
|---|---|
| Бренд | Lenovo |
| Модель | ThinkPad T14 G6 |
| Серія | Lenovo ThinkPad |
| Тип ноутбуку | Для роботи та навчання |
| Діагональ дисплея | 14 |
| Модель відеокарти | Qualcomm Adreno X1 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрану | 60 Hz |
| Кількість ядер | 12 |
| Тип матриці | IPS |
| Модель центрального процесора | Qualcomm Snapdragon X Elite (3.4 ГГц) |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Операційна система | Windows 11 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Оптичний привід | No ODD |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Інтерфейси і підключення | 2 х USB 3.2 |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Веб-камера | WEBCamera 1 MP |
| Кардрідер | Cardreader |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0x4 |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Колір виробника | Чорний |
| Ширина | 314 мм |
| Висота | 17 мм |
| Вага | 1 |
| Країна виробництва | Китай |