|
95 399 грн
|
|
95 399 грн
|
платежі
по 47 700 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
95 399 грн
|
|
95 399 грн
|
платежі
по 47 700 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 21M1000BRA |
|---|---|
| Бренд | Lenovo |
| Модель | ThinkPad T14s G6 |
| Серія | Lenovo ThinkPad |
| Тип ноутбуку | Для роботи та навчання |
| Діагональ дисплея | 14 |
| Модель відеокарти | AMD Radeon 880M Graphics |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрану | 60 Hz |
| Кількість ядер | 8 |
| Тип матриці | IPS |
| Модель центрального процесора | AMD Ryzen AI 7 PRO 360 (5.0 ГГц) |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Операційна система | Windows 11 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Оптичний привід | No ODD |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Веб-камера | WEBCamera 1 MP |
| Кардрідер | Cardreader |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Яскравість | 400nits |
| Колір виробника | Чорний |
| Ширина | 314 мм |
| Висота | 17 мм |
| Вага | 1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 36 місяців |