|
133 499 грн
|
|
133 499 грн
|
платежі
по 66 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
133 499 грн
|
|
133 499 грн
|
платежі
по 66 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 21NTS1GA00 |
|---|---|
| Бренд | Lenovo |
| Модель | ThinkPad X1 Carbon G13 |
| Серія | Lenovo ThinkPad |
| Тип ноутбуку | Для роботи та навчання |
| Діагональ дисплея | 14 |
| Модель відеокарти | Intel ARC Graphics |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц (CMR) |
| Кількість ядер | 8 |
| Тип матриці | OLED |
| Покоління процесора | 15th generation |
| Модель центрального процесора | Intel Core Ultra 7 258V (2.2 4.8 ГГц) |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Тип накопичувача | SSD |
| Операційна система | Windows 11 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Покриття екрану | антиблікове (Glare Free) |
| Бездротові підключення | WiFi 7 (802.11be) |
| Інтерфейси і підключення | Комбінований аудіорозєм |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Веб-камера | Full HD, 1080p |
| Кількість слотів ОЗП | відсутні, розпаяна на МП |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Додаткові можливості | стереодинаміки |
| Особливості | Зарядка від USB |
| Колір виробника | Чорний |
| Ширина | 312.8 мм |
| Висота | 16.9 мм |
| Вага | 986 |
| Країна виробництва | Китай |