|
116 599 грн
|
|
116 599 грн
|
платежі
по 58 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
116 599 грн
|
|
116 599 грн
|
платежі
по 58 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 21QA001YRA |
|---|---|
| Бренд | Lenovo |
| Модель | ThinkPad X9 14 G1 |
| Серія | Lenovo ThinkPad |
| Тип ноутбуку | Для роботи та навчання |
| Діагональ дисплея | 14 |
| Модель відеокарти | Intel ARC Graphics |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 |
| Роздільна здатність екрану | 2880x1800 |
| Частота оновлення екрану | 120 Hz |
| Кількість ядер | 8 |
| Тип матриці | OLED |
| Покоління процесора | Useries |
| Модель центрального процесора | Intel Core Ultra 7 258V (2.2 4.8 ГГц) |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5X 8533 |
| Тип накопичувача | SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0 |
| Операційна система | Windows 11 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Покриття екрану | антиблікове (Glare Free) |
| Оптичний привід | No ODD |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Інтерфейси і підключення | 2 х Thunderbolt 4 |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Веб-камера | WEBCamera 1 MP |
| Кардрідер | Cardreader |
| Кількість слотів ОЗП | відсутні, розпаяна на МП |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Яскравість | 500nits |
| Колір виробника | Сірий |
| Ширина | 312 мм |
| Висота | 17 мм |
| Вага | 1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 36 місяців |