|
34 499 грн
|
|
34 499 грн
|
платежі
по 17 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
34 499 грн
|
|
34 499 грн
|
платежі
по 17 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 83A1006MRA |
|---|---|
| Бренд | Lenovo |
| Модель | V15 G4 IRU |
| Серія | Lenovo V |
| Тип ноутбуку | Для роботи та навчання |
| Діагональ дисплея | 16 |
| Модель відеокарти | Intel |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 |
| Роздільна здатність екрану | 1920х1080 |
| Частота оновлення екрану | 60 Hz |
| Кількість ядер | 6 |
| Тип матриці | IPS |
| Покоління процесора | 13th |
| Модель центрального процесора | Intel Core |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Операційна система | Windows 11 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Покриття екрану | антиблікове (Glare Free) |
| Роздільна здатність веб-камери | WEB-Camera 2 MP |
| Оптичний привід | No ODD |
| Бездротові підключення | WiFi |
| Ємність батареї | 38 Втг |
| Інтерфейси і підключення | Комбінований аудіорозєм |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Веб-камера | WEBCamera 2 MP |
| Кардрідер | Cardreader |
| Кількість слотів ОЗП | 1 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0x4 |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Додаткові можливості | стереодинаміки |
| Колір виробника | Чорний |
| Товщина, мм | 19.9 мм |
| Ширина | 359.2 мм |
| Висота | 19.9 мм |
| Вага | 2 |
| Країна виробництва | Китай |