|
229 999 грн
|
|
229 999 грн
|
платежі
по 115 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
229 999 грн
|
|
229 999 грн
|
платежі
по 115 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 9S7182462404 |
|---|---|
| Бренд | MSI |
| Модель | Raider 18 HX AI |
| Серія | MSI Raider |
| Тип ноутбуку | Ігровий |
| Діагональ дисплея | 18 |
| Модель відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 64 |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2400 |
| Частота оновлення екрану | 120 Hz |
| Кількість ядер | 24 |
| Тип матриці | Mini LED |
| Покоління процесора | 15th generation |
| Модель центрального процесора | Intel Core Ultra 9 285HX |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 6400MHz |
| Тип накопичувача | SSD 1x M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4), 1x M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen5) Compatible |
| Операційна система | Windows 11 Home 64Bit Ukrainian 1pk DSP OEI DVD |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Оптичний привід | No ODD |
| Бездротові підключення | WiFi 7 (802.11be) |
| Інтерфейси і підключення | LAN (RJ45) |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Веб-камера | Full HD, 1080p |
| Кардрідер | Cardreader |
| Кількість слотів ОЗП | 2 |
| Мережевий адаптер | LAN (RJ45) |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express x5 |
| Кількість слотів M.2 | 2 SIM |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Колір виробника | Чорний |
| Ширина | 404 мм |
| Висота | 32.05 мм |
| Вага | 4 |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 12 місяців |