|
9 999 грн
|
|
9 999 грн
|
платежі
по 5 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
9 999 грн
|
|
9 999 грн
|
платежі
по 5 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | AENO |
|---|---|
| Тип | Конвектор електричний |
| Рівень потужності | 700 Вт |
| Рекомендована площа обігріву, (м²) | 30 |
| Особливості | SMARTкерування |
| Тип встановлення | Настінне |
| Колір виробника | Білий |
| Габарити (ВхШхГ) | 1000 х 417 х 165 мм |
| Вага | 8.9 кг |
| Країна виробництва | Польща |