|
2 199 грн
|
|
2 199 грн
|
платежі
по 1 100 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 199 грн
|
|
2 199 грн
|
платежі
по 1 100 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Ardesto |
|---|---|
| Тип | Конвектор електричний |
| Рівень потужності | 1500 Вт |
| Рекомендована площа обігріву, (м²) | 7 |
| Особливості | терморегулятор |
| Тип встановлення | Настінний |
| Колір виробника | Білий |
| Габарити (ВхШхГ) | 660 х 450 х 110 мм |
| Вага | 3.8 кг |
| Країна виробництва | Україна |