|
1 699 грн
|
|
1 699 грн
|
платежі
по 850 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 699 грн
|
|
1 699 грн
|
платежі
по 850 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Ardesto |
|---|---|
| Тип | Теплова гармата |
| Рівень потужності | 5000 Вт |
| Рекомендована площа обігріву, (м²) | 50 |
| Особливості | Вентилятор верхній нагрів |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ) | 35 x 23 x 30.5 см |
| Вага | 4 кг |
| Країна виробництва | Китай |