|
4 199 грн
|
|
4 199 грн
|
платежі
по 2 100 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 199 грн
|
|
4 199 грн
|
платежі
по 2 100 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | DeLonghi |
|---|---|
| Тип | Конвектор електричний |
| Рівень потужності | 2000 Вт |
| Рекомендована площа обігріву, (м²) | 20 |
| Особливості | Термостат Strix |
| Тип встановлення | Настінне |
| Колір виробника | Білий |
| Габарити (ВхШхГ) | 683 х 460 х 90 мм |
| Вага | 5.2 кг |
| Країна виробництва | Китай |