|
1 980 грн
|
|
1 980 грн
|
платежі
по 990 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 980 грн
|
|
1 980 грн
|
платежі
по 990 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Etalon |
|---|---|
| Тип | Конвектор електричний |
| Рівень потужності | 1500 Вт |
| Рекомендована площа обігріву, (м²) | 20 |
| Особливості | Термостат Strix |
| Тип встановлення | Настінне |
| Колір виробника | Білий |
| Габарити (ВхШхГ) | 620 х 420 х 95 мм |
| Вага | 4.6 кг |
| Країна виробництва | Китай |