|
5 315 грн
|
|
5 315 грн
|
платежі
по 2 658 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
5 315 грн
|
|
5 315 грн
|
платежі
по 2 658 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | NEO TOOLS |
|---|---|
| Тип | Інфрачервоний |
| Рівень потужності | 2000 Вт |
| Рекомендована площа обігріву, (м²) | 18 |
| Особливості | пульт дк |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Колір виробника | Сірий |
| Комплектація | інструкція, кріплення, пульт ДК, обігрівач |
| Габарити (ВхШхГ) | 72 x 622 x 105 мм |
| Вага | 2 кг |
| Країна виробництва | Китай |