|
3 998 грн
|
|
3 998 грн
|
платежі
по 1 999 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 998 грн
|
|
3 998 грн
|
платежі
по 1 999 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | NEO TOOLS |
|---|---|
| Тип | Інфрачервоний |
| Рівень потужності | 1000 Вт |
| Рекомендована площа обігріву, (м²) | 3 |
| Особливості | мобільність |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Колір виробника | Сірий |
| Габарити (ВхШхГ) | 620 х 200 х 200 мм |
| Вага | 3.2 кг |
| Країна виробництва | Китай |