|
5 199 грн
|
|
5 199 грн
|
платежі
по 2 600 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
5 199 грн
|
|
5 199 грн
|
платежі
по 2 600 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | UFO |
|---|---|
| Тип | Інфрачервоний |
| Рівень потужності | 2000 Вт |
| Рекомендована площа обігріву, (м²) | 24 |
| Особливості | терморегулятор |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір виробника | Чорний |
| Комплектація | гарантійний талон, інструкція |
| Габарити (ВхШхГ) | 952 х 218 х 141 мм |
| Вага | 2.7 кг |
| Країна виробництва | Туреччина |